Infolinia: 48 690 389 383

Copywriting

Copywriting i SEO copywriting to sztuki stosowane. Podobne i nieco inne.

Copywriting to sztuka budowania marketingowego przekazu  w sposób zauważalny. Z założenia wyróżnia ten przekaz kreatywność i atrakcyjność. Tymczasem SEO-copywriting to więcej niż językowa kreatywność  copywritingu. To także sztuka dostosowania słownych przekazów internetowych do trybu ich internetowego i ekranowego czytania oraz dobrej widoczności w Google i u jej partnerów.

                     
             Nasza oferta 2015

W świecie ekonomii uwagi produkty, firmy, idee wymagają szczególnego prezentowania ich unikatowych wartości. W naszych tekstach sprzedawane  produkty obudowujemy wartościami, a raczej eksponujemy ich własne wartości, odsłaniamy, odkrywamy. Produkty i idee przenosimy ze świata rzeczy podobnych, w świat rzeczy zróżnicowanych.

Odpowiednio  nazywając produkty i idee, opisując, prezentując, wzmacniając ich wartości użytkowe - podkreślamy ich indywidualność, unikalność, wartościowość. Czynimy je widocznymi dla dzisiejszych i jutrzejszych klientów.

W SEO copywritingu stosujemy wszystkie zalecane sposoby i strategie opisu stron WWW, tworzenia i publikowania e-tekstów. Więcej na temat szczególnych wymagań odnośnie pisania i redagowania e-tekstów piszemy tutaj.


Korzyści z naszych usług:
  • przedstawianie sprzedawanych produktów w sposób przyciągający uwagę,
  • wyszukiwarkowe „wypozycjonowanie” sprzedawanych produktów,
  • tworzenie potrzeby posiadania sprzedawanych produktów,
  • zwiększanie sprzedaży.


Zadzwoń – napisz – skonsultuj usługę już dziś!

Kontakt

Wyceny dokonujemy za darmo.


 
Poleć znajomemu
Poleć naszą stronę i wyślij znajomemu linka na adres e-mail