Infolinia: 48 690 389 383
  • Zapraszamy do lektury

Info-magazyn

Opis kategorii produktu
07 sierpień 2015
Po uprzednich wpisach, poświęconych teorii opisywania produktów i ich kategorii, prezentujemy jeden z naszych autorskich i szkoleniowych opisów kategorii produktu – baleriny.

Baleriny
Jeśli chwilowo znudził Ci się taneczny styl modern – spontaniczny, improwizowany i niewymagający butów albo masz ochotę na trochę lekkiej wytworności, sięgnij po baletki lub baleriny. Z balerinami możesz przetańczyć lub przespacerować całą noc.

Baleriny potrafią być naprawdę sexi. Wiedzieli o tym już nasi dziadowie, uwodzeni przez gwiazdy filmowe swojego kina, które były także i ikonami stylu, i wielbicielkami balerin, jak: Sophia Loren, Brigitte Bardot, Audrey Hepburn.

Baleriny nie zawiodą Cię także podczas samotnych, towarzyskich lub rodzinnych wypadów na miasto. Bo baleriny to atrybut naturalnej kobiecości, ale i lekkość, poczucie swobody oraz prawdziwa ulga dla stóp. Baleriny sprawdzają się również jako obuwie do pracy, na uczelnię czy do szkoły.

Producenci dzisiejszych balerin dostarczają je bowiem w wielu wersjach, jak: wieczorowe, wizytowe, dzienne, sportowe. Baleriny mogą być wykonane z prawdziwej skóry, ze skóry ekologicznej, mogą być zamszowe, płócienne, a nawet….plastikowe i gumowe.

Mogą być gładkie – baleriny klasyczne, z wymyślnymi noskami, zdobione – lamówkami, oryginalnymi aplikacjami (kokardkami, frędzlami, kwiatami), sprzączkami, ćwiekami, cekinami. Mogą być jedno lub dwukolorowe i stonowane kolorystycznie lub o ekstrawaganckim, zwracającym uwagę zabarwieniu. Mogą też być wzorzyste.

Dla kobiet, które lubią dojrzałą wiosną czy latem odkryć swoje stopy – producenci przygotowali baleriny Peep Toe. Kobietom dumnych z zadbanych pięt – oferują baleriny bez pięt. Ekstrawagantkom dostarczają baleriny z cholewkami.

W naszym sklepie X…, znajdziesz baleriny dostosowane dla Twoich potrzeb!

Baleriny, jak każde dobrze dobrane obuwie, rozwiązują problemy! I nie chodzi tu tylko o ulgę dla stóp zmęczonych wysokimi obcasami, ale na przykład o ich wysmuklenie – w tym przypadku najlepiej sprawdzają się te głęboko wcięte i na bardzo płaskich obcasach! Baleriny pomagają też optycznie skrócić stopę, co odkryła już Coco Chanel, projektując dwukolorowe baleriny z ciemnymi noskami.

Baleriny mogą też okazać się lekarstwem dla tych dziewcząt i kobiet, które choć na trochę chcą poczuć się mniej tyczkowato. Te możliwości balerin odkryła dla siebie Audrey Hepburn i nawet do ślubu poszła w czółenkach, które były wyraźnie spokrewnione z balerinami.

Śmierć wysokim obcasom, niech żyją baleriny!

Baleriny – w zależności od typu, fasonu, materiału, wzoru – pasują i do eleganckich spodni, i do dżinsów, i do legginsów. Świetnie komponują się ze zwiewnymi spódnicami i sukienkami. Ze względu na rozmaitość fasonów, kolorów, ascetyzm w zdobieniach lub przeciwnie – ich bogactwo i rozmaitość, pozwalają na stylizacyjne szaleństwo.

Jeśli polubiłaś baleriny, to spodobają Ci się:
X,
Y,
Z.
drukuj artykuł
Evergreen content, czyli wiecznie aktualny
09 lipiec 2015
Choć dziś, w czasach ciągłego przepływu idei i... czytaj więcej
Recepta na optymalizację tekstów
01 grudzień 2014
Jak pisać,  aby sieciowe treści były optymalne? czytaj więcej
6 argumentów w obronie marketingu narracyjnego
08 wrzesień 2015
O narracjach w  twardym biznesie ... czytaj więcej
10 przykazań w content marketingu
15 czerwiec 2015
1. Bądź sobą, nie udawaj. 2. Bądź oryginalny,... czytaj więcej
Trzy odsłony content marketingu
30 marzec 2015
Sama książka jest próbą zreferowania wszystkiego,... czytaj więcej
Poleć znajomemu
Poleć naszą stronę i wyślij znajomemu linka na adres e-mail